americká hypotéka

Rádi byste využili finanční prostředky k realizaci nejen vlastního bydlení, ale také na pořízení dalších věcí či vyřešení finančních problémů? Taková přání vyžadují obvykle dost vysoký finanční obnos, který mnohdy na svém účtu či spoření nenajdete. A od toho jsou k dispozici různé možnosti úvěrů, půjček a hypoték.
Pokud však chcete vyšší částku, kterou nepokryje běžný spotřebitelský úvěr, tak by to chtělo rovnou hypotéku, která jako jediná možnost úvěru poskytuje vysoké částky oproti zástavě nemovitosti, ale pokud jde o klasickou formu, tak ta je vhodná pouze na řešení bydlení.počítání příjmů a výdajů.jpg
Takže jaké jiné řešení je možné využít?
Řešení opravdu existuje a můžete klidně zůstat u hypotéky. Vzhledem k tomu, že klasická verze je účelová, tedy určena pouze na bydlení, tak je tady ještě bezúčelná americká hypotéka Fahd, která umožňuje využití získaných peněz na všechno, co potřebujete.
To znamená, že si můžete koupit nové auto, zaplatit dovolenou, cestovat, koupit zařízení a mnohdy také vyřešit svízelnou finanční situaci, jako jsou vysoké dluhy, exekuce či nevýhodné půjčky.
Pokud však budete chtít žádat v bance, tak počítejte s přísnými podmínkami, kterými jen málo klientů projde. Pomocí nebankovní možnosti mají šanci na získání peněz i klienti se záznamy v registrech dlužníků.
V každém případě však zůstává podmínkou ručení nemovitostí, díky které můžete získat až 70% její tržní hodnoty. Za takové peníze se už nechá ledacos pořídit a vyřešit, že ano?vysypané úspory.jpg
I u nebankovních úvěrů můžete počítat s výhodnými úroky a mít možnost dlužnou částku splatit předčasně, a to bez sankcí.
Bezúčelná forma hypotéky má také tu výhodu, že nemusíte dokládat účel využití peněz a zachovat si tak veškerou diskrétnost a soukromí. Důležité je pro každou společnost, aby klient splácel a nedostal se do zbytečné dluhové pasti.