Ani filtrace není všemocná, někdy je třeba něco navíc

Kdo by nechtěl mít zahradní koupání s dokonale čistou a průzračnou vodou? Takového člověka osobně neznám. Zakalenou vodu sneseme maximálně někde u rybníka, ale doma na vlastní zahradě vyžadujeme dokonalost.
Z toho důvodu používáme různé přípravky pro údržbu vody, také ale filtraci, kartušovou či pískovou. Ani ta nejdokonalejší filtrace ale bohužel nedovede všechny nečistoty zachytit. Ty větší tedy ano. Bohužel se ale ve vodě nachází i spoustu mikroskopických nečistot a prachu, se kterými si neporadí a postupně mohou vodu zakalit.uwater

Zbavte se mikroskopických nečistot ve vodě, vločkovač to zařídí

Pro boj s mikroskopickými nečistotami ve vodě se perfektně hodí vločkovač do bazénu. Tekutý nebo granulovaný přípravek, který si poradí dokonale i stou nejmenší nečistotou. Po aplikaci totiž jeho složky působí tak, že dokáží zapříčinit seskupení všech drobných nečistot do celku, se kterým už si filtrace bez potíží poradí a zachytí ho.
Kromě filtrace pak na shluknuté celky můžete použít i bazénový vysavač, který se v péči o bazén a vodu v něm také skvěle osvědčil.
Jak tedy vidíte, bez vločkovače se nejspíš neobejdete, chcete-li mít jistotu, že voda neobsahuje žádné, tedy ani ty mikroskopické, nečistoty. Je to velmi účinný prostředek péče o bazénovou vodu, který ji udrží dokonale čistou a jasnou.
Tyto přípravky lze sehnat v podstatě ve dvou formách:
· Tekuté přípravky
· Granulované přípravky

Voda jasná a průzračná za každých okolností

Obě varianty jsou pro člověka bezpečné a manipulace i dávkování jsou snadné. Účinnost přípravků je stejná, v podstatě záleží jen na tom, jaká forma vám bude vyhovovat nejvíce.
Nemusíte se bát, jedná se o opravdu spolehlivé přípravky, které vaší vodu udrží průzračnou za každých okolností. Žádná nečistota už vás nezaskočí.
Ještě nemáte vločkovač? Tak pro něj honem utíkejte, vyplatí se vám.voda