Co s tou erekcí?


Možná byste ani nevěřili tomu, kolik mužů má celkově problémy s předčasnou erekcí. A za tyhle problémy se muži samozřejmě stydí a snaží se je před okolím co nejvíce a nejdéle skrývat. Podle mě ale stud vůbec není na místě. Může se to stát úplně každému muži, bez ohledu na věk – a tak bychom se těm ostatním, co touhle nepříjemnou věcí trpí, neměli vysmívat. Víte, jak zlepšit erekci? Předčasná erekce se samozřejmě negativně promítne i do vztahu, pokud muž nějaký má. Žena je většinou z toho nervózní, že sex netrval déle jak pět minut. A pokud muž nemluví o svých problémech, co se stane? Uhodli jste to správně.

s

Nemluvení o problémech ničemu nepomůže, naopak to ještě situaci zkomplikuje, a nakonec to může skončit tak, že se těm dvěma rozpadne vztah. A přitom to mohlo být jenom kvůli nedostatečné komunikaci a kvůli nedorozumění. Žena si myslí, že partner na ni kašle a nechce problémy řešit a muž problém zametá pod koberec a možná i dělá, že neexistuje. Jenže vznikne ještě větší problém, hádky a rozpad vztahu je rázem na obzoru. Muži by se neměli vzdávat, stydět se za svůj problém a měli by jej co nejrychleji řešit, jak jen to jde. Můj přítel měl podobný problém a kdybychom o tomto všem nemluvili a neřešili to společně, nejspíše by to asi skončilo tím, že bychom se rozešli, a to hodně ve zlém. Ono totiž sex ve vztahu je hodně důležitý, a to potvrdí asi každý, jak muž, tak žena. Jen málo lidí k životu sex nepotřebuje, a to jsou fakt výjimky, které neberu v potaz.

s

Co může být to nejlepší řešení?

Vybrat si můžete z několika řešení. To první si můžete objednat hned – pokud budete užívat viagru, nebo kamagru, jsem si naprosto jistá, že se vaše problémy zlepší, nebo dokonce vymizí a už po nich nebude ani památky. Každý problém v životě vypadá hrozně složité, ale jak se říká – nic není tak horké. Takže i tento problém se dá vyřešit.