Hra na kytaru z pohodlí domova

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by bylo umět hrát na nějaký hudební nástroj? Moct si s přáteli zanotovat u táboráku, nebo dětem před spaním zahrát oblíbenou melodii? Například hra na kytaru není vůbec těžká, pokud vám to někdo správně vysvětlí. A pokud nemáte ve svém okolí žádné lekce kytary, vůbec to nevadí. Můžete se to naučit hezky z pohodlí domova, pohodlně, a rychle, pomocí online kurzů. Nejlepší jsou právě slavné Peťanovy kurzy, které probíhají v online prostředí, a jsou zaměřeny jak na začátečníky, tak i na pokročilé. O co se jedná a jak to funguje?

kytara na polštáři

Nejprve si pořiďte kytaru

Abyste se na ni naučili hrát, musíte ji mít doma. Nemusíte mít strach, nejedná se o žádnou nákladnou investici, a jako začátečníkovi vám bude bohatě stačit kytara za 1500Kč. I kytaru si můžete objednat z domu, a za pár dní vám ji přivezou. Seženete ji jak v e-shopech s hudebními nástroji, tak i v obchodech typu lidl-shop, a podobných. Až budete umět hrát lépe, a budete si jistí, že se tomuto koníčku chcete věnovat na plno, můžete se začít rozhlížet po nějakém kvalitnějším, dražším kousku.

Přihlaste se

Do kurzu se přihlásíte jednoduše, pomocí online přihlášky, jejíž vyplnění je naprosto snadné.

holčička s kytarou

Kurz pro začátečníky

Celý kurz pro začátečníky trvá asi osm týdnů, po dvaceti minutách tréninku denně, během nichž se naučíte zahrát a zazpívat sedm písniček, všechny základní akordy, i základní kytarové rytmy pravé ruky. Učíte se podle videí, ve kterých přesně vidíte, jak se učí začátečník, jako jste i Vy, tudíž se nemusíte strachovat, že by vám něco nebylo vysvětleno, nebo že nebudete stíhat. Kurz probíhá pomocí osmi tříhodinových videolekcí, vašeho pravidelného tréninku, a samozřejmě internetu. Kurz vychází na 3590Kč, které však můžete zaplatit ve třech měsíčních splátkách. Také můžete věnovat někomu známému dárkový poukaz, a pomoci mu tak k dosažení jeho snu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup