U Dědka

Rádi byste našli možnost, jak byste se zviditelnili? Podnikáte v lukrativní oblasti a čekali byste, že se klienti jen pohrnou, však konkurence vás drtí především tím, že je vidět? Pak publikujte u nás a předežeňte se v pozici v internetovém vyhledávači, buďte lepší.

Jak to bývalo

Na základě starých českých filmů s úsměvným podtextem člověk snadno podlehne dojmu, že stavební materiál lidé kradli především za komunismu, kdy byl všeho katastrofální nedostatek a tak si pomáhali, jak mohli. Takže to vlastně působí tak, že ti lidé se obohacovali na úkor jiných jen proto, že neměli jinou volbu, a kdyby si mohli potřebný materiál koupit, tak by to nedělali. Jo, to by bylo skvělé, kdyby to dnes takto platilo. Bohužel, některým tyto dříve osvojené praktiky zůstaly zřejmě již napořád.

A jak je to dnes

Jako majitel stavebnin o tom víte své. Nejdříve jste si myslel, že vám váš prodejní stavební materiál bezpečně ochrání klasický vyšší plot, který jasně vytyčí hranice vašeho pozemku a tím i vašeho majetku. Ale ouha, stačil týden a materiál vám ze dvora mizel rychlostí světla. Takže jste si pořídil ostrého psa. Na dvoře měl svou boudu, tam jste ho i krmil a on vám na oplátku dvůr hlídal. Ale netrvalo to dlouho a psa vám neznámý pachatel otrávil a ještě té noci vás pořádně okradl. Takže jste dospěl k závěru, že když vám nepomůže plot ani zvíře, musí vše vyřešit bezpečnostní služba. A od té doby máte klid.

Jak to bývalo
4 (80%)1
ovocn
</div>

<div class=

Next Post

Previous Post

© 2018 U Dědka

Theme by Anders Norén