U Dědka

Rádi byste našli možnost, jak byste se zviditelnili? Podnikáte v lukrativní oblasti a čekali byste, že se klienti jen pohrnou, však konkurence vás drtí především tím, že je vidět? Pak publikujte u nás a předežeňte se v pozici v internetovém vyhledávači, buďte lepší.

Jana Háteová Vám dá šanci, o které se Vám ani nesnilo

Měla jste pocit, že už si snad v životě žádnou novou práci nenajdete. Vaše možnosti jsou hodně omezené. Máte pouze základní vzdělání a nutně potřebujete pracovat z domova. Zaměstnavateli však můžete nabídnout spolehlivost, pečlivost a poctivost. To není zrovna málo. Navíc Vám jdou skvěle skoro všechny ruční práce. Výroba ozdob z korálků bude pro Vás naprosto ideální. Nejspíš se Vám nakonec splní Váš velký sen.

Vaše nová kariéra se začíná opravdu slibně rozjíždět

Konečně se totiž živíte něčím, co Vás opravdu baví. Celý den vlastně tvoříte. Ruční práce jsou Váš největší koníček, takže jste si výrobu ozdob z korálků okamžitě zamilovala. Našla jste se. Nechápete, jak jste tak dlouhou dobu mohla pracovat v klasické kanceláři. Administrativa Vás nikdy nebavila. Na tom se nic nezmění ani v budoucnu. Až díky mateřské dovolené jste narazila na úžasný přivýdělek z domova, který Vás nyní slušně živí. Za všechno vlastně může Jana Háteová, která Vás neváhala zaměstnat. Jste jí za to opravdu moc vděčná.

Jana Háteová Vám dá šanci, o které se Vám ani nesnilo
4 (80%)1

Next Post

Previous Post

© 2018 U Dědka

Theme by Anders Norén