U Dědka

Rádi byste našli možnost, jak byste se zviditelnili? Podnikáte v lukrativní oblasti a čekali byste, že se klienti jen pohrnou, však konkurence vás drtí především tím, že je vidět? Pak publikujte u nás a předežeňte se v pozici v internetovém vyhledávači, buďte lepší.

Každoroční zábava se blíží

Vaše žena se už nemůže dočkat, jak si zase po roce užije. A není divu, při této příležitosti nechává svou rodinu doma a bude jen čistě na vás, jak se o vaše děti postaráte, maminka má toho dne volno. Nadchází filipojakubská noc a s ní i pálení čarodějnic, a proto se chystá na jejich slet. Asi tak stejně jako další polovina vašeho malého městečka. Stačilo, abyste se postavil do fronty u pokladny v obchodě anebo jel trolejbusem a hned jste slyšel několik natěšených žen a příběhů o tom, kam toho večera vyrazí. Příležitostí bude evidentně nemálo, obchodníci a restauratéři si očividně také nechtějí nechat ujít takovou dobrou příležitost.

Pořádně se zamaskovat

A vůbec se těm ženám nedivíte. Kdybyste měl takovou možnost vy, nepochybně byste ji také využil. Vaše žena už má v tom, kam půjde jasno. Zbývá jí vyřešit už jen jedna jediná drobnost. Musí se poohlédnout, kde prodávají masky na karneval. Potřebuje ze sebe totiž udělat tu nejošklivější čarodějnici široko daleko, aby tak měla nárok na vstupné zdarma. Po skutečných čarodějnicích si totiž nikdo nedovolí žádat peníze.

Každoroční zábava se blíží
3 (60%)1
336x280-1509716084.png

Next Post

Previous Post

© 2018 U Dědka

Theme by Anders Norén