Když hubnout, tak efektivně!

Možná i vy patříte k těm, kteří o Vánocích v důsledku požívání samých dobrot nabrali kila navíc a nyní úporně přemýšlíte nad tím, jak se jich zbavit. Takový úkol je v mnoha případech poměrně nesnadný, a to i když jde o pár kilogramů. Mnozí s redukcí dvou či tří kilogramů mohou bojovat stejně, jako kdyby shazovali desítky kil.žena v růžovém, vypracovaná postava
To, co je naprosto klíčové a rozhodující v tom, zda uspějete či ne, je metoda, kterou zvolíte. Na konkrétní vybrané dietě záleží naprosto vše. A věřte tomu, že vůbec není potřeba, abyste se při hubnutí trápili hladem anebo nesmyslnými postupy. Shodit požadovanou hmotnost můžete dokonce i v případě, kdy se budete stravovat do sytosti, pouze rozumně upravíte svůj jídelníček.
Na internetu, v časopisech, i na mnoha jiných místech člověk snadno narazí na celou řadu „zaručených“ postupů jak se dopracovat ke krásné postavě. Nicméně většina z nich jsou pouze články, které mají za úkol připoutat vaši pozornost a žádné zkušenosti za nimi nestojí. Proto je lepší vsadit na takový postup, který je léty i mnoha spokojenými lidmi dostatečně prověřený, a navíc staví na odborných vědeckých základech.
Přesně taková je i ketogenní dieta Prodietix. Ta je založena na příjmu potravy bohaté na bílkoviny. A hned si vysvětlíme, proč je to důležité.krajíc chleba se zeleninovou pomazánkou
Když se rozhodnete hubnout běžným a poměrně rozšířeným způsobem tak, že jednoduše snížíte množství přijímané potravy a její kalorickou hodnotu, pak sice zaznamenáte úbytek na váze, nebude se ovšem jednat pouze o úbytek tuku, nýbrž i svalové hmoty. Dokonce mohou tvořit až čtyřicet procent redukované váhy!
A to je velký problém, neboť jakmile se vrátíte k běžnému jídelníčku, budou vám chybět právě svaly, které jsou hlavním spotřebitelem přijaté energie – jakmile ji nebude mít kdo spalovat, začne se ukládat do zásob v podobě tukových polštářů. Pokud ovšem vsadíte na promyšlenou ketogenní dietu bohatou na přísun bílkovin, tak vám nic takového nehrozí.