U Dědka

Rádi byste našli možnost, jak byste se zviditelnili? Podnikáte v lukrativní oblasti a čekali byste, že se klienti jen pohrnou, však konkurence vás drtí především tím, že je vidět? Pak publikujte u nás a předežeňte se v pozici v internetovém vyhledávači, buďte lepší.

Krása a jak ji vnímáme

Vnímáte hezky upravenou a oblečenou ženu jako krásnou, nebo je to v něčem jiném? Třeba, že čekáte, až promluví, abyste zjistili, jestli je opravdu krásná i jiným způsobem? A jak to asi vidí pánové? Ti se rádi koukají, to je pro všechny zřejmé a všichni to víme, ale to, že se rádi dívají, možná ještě neznamená, co hodnotí jako krásu. Samozřejmě, že když jde nějaká mladá opravdu hezká slečna v mini sukýnce a jenom v krátkém tílku, tak se každý otočí, ale opravdová krása se dá posuzovat opravdu různými způsoby, avšak tento z nich je samozřejmě nejběžnější.

Pánové a dámy

Dokonce i někteří pánové se nenechávají zahanbit za ženami a svou úpravou. U některých žen jde zase až hlava kolem, když vidíte, že nejsou schopny se o sebe postarat alespoň v tom základním, jako je hygiena. Každý nemusí být nalíčený a mít tunu laku ve vlasech, aby držely tím správným způsobem, ale jde o takové ty základní prostředky, které bychom měli všichni dodržovat. Pokud byste měli zájem o zvláštní péči, pak můžete navštívit nehtové studio Praha 9, kde vás budou nesmírně hýčkat.

300x250-1474093619.jpg
Krása a jak ji vnímáme
4 (80%)1
336x280-1-1474365393.jpg

Next Post

Previous Post

© 2018 U Dědka

Theme by Anders Norén