Krásné trilogie

Víte o tom, že filmy Pán prstenů se natáčely na Novém Zélandě? Pokud ano, tak jistě víte, že se také můžete podívat na Nový Zéland, kde můžete navštívit také Hobitín. Hobitín je takové malé městečko, kde je právě bydleli ti zmínění hobiti. Pamatujete si ještě na ně? Byli to takoví malí zákeřní skřítci, že kterých možná malé děti měly hrůzu a měly z nich noční můry. Myslím si, že tohle opravdu skvělé. Navíc je také velice milé, že právě majitel tohoto areálu, kde se nachází Hobitín, tak to nechal zpřístupnit, aby se tam podívali také turisté. A já jsem tam sice tedy nebyla, ale opravdu mě to láká.

Známé prsteny.

Ale v na Novém Zélandu se byla podívat jak moje kamarádka se svým přítelem a oni dva také navštívili právě zmíněný Hobitín. Je to prý naprosto úžasné! Podle mého názoru je tohle opravdu skvělé, protože pokud už jste na Novém Zélandu, tak by byla opravdu veliká škoda, kdybyste se právě nešli podívat tam, kde se natáčel Pán prstenů. Pokud i vy stále nevíte, kde se nachází třeba například Nový Zéland anebo kde se natáčel Pán Prstenů, tak se může se podívat na webové stránky axa-assistance.cz, kde se dozvíte opravdu plno informací o tom, kde a jak se natáčel Pán prstenů.

Hobitín je krásný.

A jsou tam také různé artefakty, které právě se týkají tohoto filmu. A jestli jste také už viděli všechny tři díly Pána prsten, tak víte, že je to opravdu perfektní triologie. Já jsem viděla všechny tři díly se asi dvakrát nebo třikrát, ale musím uznat, že opravdu nejkrásnější film se mi líbil ten první díl Pána prstenů. A nevím jak vy, ale mám vždycky nejradši ty první díly všech filmů, protože ten první díl je vždycky takový něco jako aura, z čehož potom vznikají další díly a další série. A ještě musím uznat, že na druhém dílu se mi opravdu hodně líbil konec a také třetí díl byl takový velice zajímavý, že jsem skoro brečela, protože už žádné díly Pána prstenů nebudou.