Nano ochrana zabrání škrábancům na vašem mobilním miláčkovi

Všichni tu situaci známe – člověk někam rychle spěchá, honem popadne to nejnutnější jako mobil a klíče od bytu, hodí si to zároveň do kapsy a až na místě si náhle uvědomí, jakou provedl hloupost. Pokud jste už někdy něco podobného také udělali, tak možná moc dobře víte, co to znamená. Na nepříjemně poškrábaný displej nového drahého telefonu totiž jen tak někdo nezapomene. Zkrátka, telefon a klíče se v kapse špatně snášejí.
display telefonu
Ovšem nemusí to být pouze hloupá náhoda a spěch, co vám může poničit telefon. Podobným rizikem pro vašeho mobilního miláčka mohou být také vaši domácí mazlíčci anebo děti. Jestliže svým dětem půjčujete čas od času svůj mobilní telefon na hraní, tak riskujete, že už jej v původním stavu nikdy neuvidíte. A to i v případě, kdy si dotyčné dítě hraje s telefonem přímo vedle vás. Stačí jen malá chvilka nepozornosti, kdy batole, kterému se na svět klubou první zoubky, strčí váš telefon do pusy a začne si je o něj brousit anebo když vaše starší ratolest zkoumá, co všechno váš přístroj ještě snese – co třeba přejezd kovového autíčka přes obrazovku?
tma a mobil
Není potřeba mnoho přemýšlet, abyste vymysleli způsoby, jak se váš telefon může nenávratně poškodit. Ale na druhou stranu stačí jen málo, co můžete udělat proto, aby k takovému poškození nikdy nedošlo. Za prvé si svůj telefon můžete hlídat jako oko v hlavě, ale všichni víme, že stačí chvilka nepozornosti a malá náhoda a neštěstí je na světě.
žena káva, mobil
Anebo si za druhé můžete pořídit spolehlivou nano ochranu,
která zajistí, že žádný škrábanec vašemu mobilu už nikdy hrozit nebude. Stačí, když na svůj mobil nanesete univerzální nano ochrannou vrstvu. Rozetřete ji na čisté sklo telefonu, chvíli počkáte, a poté vyleštíte. A to je vše. Poté už obrazovku ani zbytek krytu vašeho přístroje nic nepoškrábe. K dokonalé ochraně vašeho přístroje tak stačí pár korun, a už se o něj nemusíte bát.