Naučte se oblékat správně – ciťte se vždy skvěle a sexy


Oblečení podle typu postavy. To jste už určitě mnohokrát někde slyšeli nebo četli. Ono to má ale opravdu něco do sebe. Pokud se naučíte oblékat podle toho, jakou máte postavu, bude vám to moc slušet, zvýrazníte přesně to co zvýraznit je potřeba a případné nedokonalosti zase naopak skryjete. Svou postavu sice nezměníte, za to efektivně oklamete všechny okolo. Sami pak poznáte, že když si vyjdete ven v něčem co je pohodlné a krásné zároveň, otočí se za vámi každý. Nestyďte se za svou postavu a naučte se jen fikaně zúročit své přednosti. Už víte, jaký typ postavy máte? Zorientujte se a oblékejte se jako profesionál. Uvidíte, že vám hned bude lépe.
ramínka s oblečením
·         Typ postavy jablko: ten poznáte velmi snadno. Obecně platí, že horní polovina těla je o dost výraznější než ta spodní. Máte štíhlé nohy ale větší prsa a bříško? Tak se naučte ukazovat nohy. Noste kratší sukně a véčkové výstřihy. Kolem pasu můžete dát klidně silnější pásek a vyražte do ulic. Když odpoutáte pozornost směrem na nohy, které jsou vaší silnější stránkou, už si nikdo nebude tolik všímat bříška.
·         Typ postavy hruška: pravý opak jablka – hruška. Horní polovina méně výrazná a oproti dolní polovině těla nenápadná. U hrušek dominují větší stehna, zadeček a boky. Úkol je jasný. Odpoutat pozornost od boků a stehen a naopak zvýraznit horní část těla. Noste očkové sukně, kombinaci světlejšího horního oblečení a tmavých kalhot nebo sukní, dovolit si můžete i tílka bez ramínek nebo zajímavě řešené košile – volánky, krajky, proužky nebo puntíky.
·         Typ chlapecké postavy: postavte se a porovnejte, máte pas stejně široký jako ramena? Vaše tělo je jakoby v rovině. Tak to máte chlapecký typ postavy. Tak vy můžete nosit prakticky cokoliv. Atletický typ postavy se může odvázat a nemusí nic skrývat. Proto je dovoleno úplně všechno. Slušet vám budou vzory a vrstvení oblečení.
chůze ze schodů
·         Typ postavy přesýpací hodiny: máte výrazné boky a vetší prsa? Tak to velká gratulace, nejkrásnější typ postavy jsou právě přesýpací hodiny. Působí hodně žensky a hlavně velice sexy. Proto se toho nebojte a své nádherné křivky zvýrazněte. Noste cokoliv, jen se neschovávejte pod splývavé oblečení – byla by to velká škoda. Oblékněte šaty obepínající tělo, skinny džíny, sukně a džíny s vysokým pasem a nebojte se ani výrazných a veselých barev.