Pojďte do kina!

Stáhnout si bezplatně film z internetu a pak se na něj podívat v klidu v posteli je sice pěkné, na druhou stranu je ale otázka, zda se tak neztrácí jistá „svátost“ a výjimečnost toho, kdy lidé chodili na nové filmy výhradně do kina. Zajít si do kina je totiž oproti sledování filmu z notebooku rozhodně mnohem kulturnější zážitek. A proč tedy Vás vlastně nabádáme k tomu, abyste zavítali do biografu?
 filmový projektor
Uvidíte ihned nové filmy
Nemusíte čekat na to, až bude Váš dlouho očekávaný film ke stažení na internetu. Takové filmy navíc bývají často v ne moc pěkné kvalitě /často z toho důvodu, že ho lidé nahrávají v kině na mobil/. Případně se také může stát, že budete na možnost stažení Vašeho filmu čekat tak dlouho, až se nedočkáte, protože některé filmy prostě online ke shlédnutí nebo volně ke stažení nejsou.
 
Lepší kvalita
A to jak zvuku, tak i obrazu. Vzhledem k velkému plátnu si užijete každičký detail filmu /tedy alespoň pokud před Vámi nebude sedět nějaký basketbalista/ a vychytaná akustika Vám poskytne ten nejlepší zážitek. Je tedy pravděpodobné, že se do filmu dokážete doopravdy vžít – na rozdíl od toho, kdy na něj budete koukat na maličké obrazovce notebooku.
 
Společenská akce
Ačkoliv v kině nebude moc prostor pro plnohodnotnou konverzaci, pokud do něj vyrazíte se svými dobrými přáteli, můžete film všemožně glosovat, případně se o něm po skončení pobavit. Hezké je také to /i když na film nejdete s někým/, když můžete film sdílet s ostatními v sále a společně s nimi se smát nebo se leknout. I to je totiž určitá forma sounáležitosti.
 sál v kině
Finanční podpora
Stáhnout si film zadarmo je sice pěkné a praktické, na druhou stranu je ale ještě hezčí, když si za shlédnutí filmu zaplatíte – ti, kteří film vytvářeli, totiž do něj investovali určitý rozpočet /který rozhodně nebyl malý/, a tím pádem je minimálně milé, když do shlédnutí tohoto filmu přispějete ze svého.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup