U Dědka

Rádi byste našli možnost, jak byste se zviditelnili? Podnikáte v lukrativní oblasti a čekali byste, že se klienti jen pohrnou, však konkurence vás drtí především tím, že je vidět? Pak publikujte u nás a předežeňte se v pozici v internetovém vyhledávači, buďte lepší.

S operativním leasingem to můžete vyřešit

Snadné a lehké řešení, opravdu! Nač mít starosti s provozem nakoupených automobilů do Vaší firmy. Platit pomalu jednu účetní navíc, aby se o provoz automobilů starala. Ale také nějakého člověka, který bude jedna ruka se servisem, kdyby se něco nenadálého událo. Nebo myslet na technické kontroly. Myslet na dálniční známky a poplatky, aby měly stále platnost. Ne, to je příliš zbytečné práce navíc, když se potřebujete věnovat jen a jen svému předmětu podnikání. Ne, to je opravdu zátěž. Vám může pomoci jedině operativní leasing.

Budete mít o starost méně

Automobily potřebujete pro své obchodní dealery. Takže vozový park mít musíte! Je pravdou, že pronajmutím automobilů budete ušetřeni starostí s jejich provozem. Celou správu a servis budou zajišťovat profesionálové. Po uplynutí doby pronájmu se nebudete muset ani starat o prodej automobilů, nebo jejich odpisu. Ano, to bude řešení, které Vás oprostí od starostí navíc. Takže, kde se ty automobily pronajímají? Jaké mají podmínky? Kdy můžeme začít s vozovým parkem v pronájmu?

S operativním leasingem to můžete vyřešit
Ohodnoťte příspěvek

Next Post

Previous Post

© 2018 U Dědka

Theme by Anders Norén