Skoncujte se špínou na koberci

Bojujete i vy s tolik nepříjemnou záležitostí, jakou je špinavý koberec, který nelze vyčistit ani důkladným vysáváním a použitím různých chemických přípravků? Věřte, že v některých situacích si sami neporadíte a příliš velkou snahou nebo použitím nesprávné chemie – vašemu koberci uškodíte více, než pomůžete.
Abyste však byli jednou provždy spokojeni, můžete se obrátit na službu, jakou je čištění koberců Praha Wismont, na kterou mnoho zákazníků nedá dopustit. Je to převážně díky tomu, že je jejich práce viditelná, na profesionální úrovni a účinnější než jakákoliv jiná.koberec v obýváku.jpg

▪Proniknout do hloubky vláken je základ

Ne všechny chemické přípravky, které nalezete v obchodech a slibují vám, že se váš koberec promění v dokonalý bytový doplněk, který nebude mít na sobě ani jednu skvrnu – bohužel fungují. Jedině hloubkové čištění, které dokážou provést špičkové přístroje, z vašeho koberce můžou odstranit stopy po nápojích, zbytků jídla nebo zvířecí moči.
Firma Wismont se specializuje na takzvané suché mytí, kdy vlákna koberce obnoví, odstraní z nich špínu, ale dodá jim i lepší tvar a příjemnou vůni, která ve vašem domově scházela.
Na závěr osvěží váš koberec příjemným deodorantem na textil, který ho zbaví nepříjemného zápachu v místnosti.

  • Zásadní informací by pro vás mělo být i zjištění, že se z vašeho domova odstraní i viry a baterie, které se v něm nacházely. To se vám při použití běžného čistícího prostředku svépomocí nepovede.

srolované koberce.jpg

▪Z pohodlí domova, bez jakékoliv námahy

Objednávku lze udělat i z pohodlí vašeho domova, kdy na internetové stránce pouze vyplníte formulář, který jí předchází. Ušetříte si váš vzácný čas, kterého nemáte na rozdávání a nejenže si službu zavoláte k vám domů bez toho, abyste museli někam chodit, ale můžete se spolehnout i na to, že vás osvobodí od namáhavého čištění, kterému byste jinak věnovali mnoho vaší energie a volných okamžiků.