Složitá technika

Technické věci tady s námi byly, jsou a taky budou. A všichni víme, že technické věci a další technické pokroky se budou jenom zlepšovat, protože přeci samozřejmě logicky nikdy nepůjdou pozadu. Nic se nebude vracet k horšímu. Takže jsem ráda, že techniku doma mám, protože mě osobně technika velice usnadňuje život. A to například mluvíme o elektrokoloběžce a elektrokolu. Protože já a moje máma nemáme vůbec řidičský průkaz, takže logicky nemáme ani auto a nemůžeme se jenom tak někam dostat

technika se taky musí navrhnout.

Takže musíme pěšky nebo autobusem. Ale v poslední době je to tak, že autobusy mají opravdu velké zpoždění, někdy i dvacet anebo třicet minut, takže pokud někde mám být u lékaře včas, tak musí jet buďto taxíkem a nebo vzít kolo nebo elektrokoloběžku. Jenomže takhle to pro mě opravdu není moc praktické, hlavně tedy když mrzne, tak se mi na kole nebo elektrokoloběžce vůbec nechce. Jenomže co naděláme. Kolikrát tedy musím s mámou sednout do taxíku, kde si potom rozdělíme peníze za taxíka. Jedeme do města, protože někde musíme být včas.

Někdy je technika složitá.

Kolikrát si říkám, že je škoda že nemám automobil, řidičský průkaz. Takže jsem si řekla, že příští rok, až si našetřím více peněz a budu více nezávislá, tak si udělám samozřejmě řidičský průkaz, abych si mohla pořídit auto. Už mě to nebaví jezdit na kole nebo autobusem nebo vlakem. Takže když to tak vezmu, technické věci a další technika nám zjednoduší život, ale opravdu není nad to, aby člověk měl řidičský průkaz a auto. Pokud člověk má auto, tak není závislý zase takhle načase na autobusu a tak podobně. A jaké technické věci jsou pro vás nejvíce důležité, že vám opravdu zjednodušují život a vy tak jste více klidní a máte více času na rodinu a přátelé? Já mám taky velmi ráda tablet, který nosím stále sebou, protože se snažím napsat online knihu, takže píšu velice často. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup