Snadná údržba bazénové vody

Lidé, kteří si teprve pořizují bazén na svou zahradu, jsou většinou zděšeni, když zjistí, jak velký je trh s bazénovou chemií a jsou trochu zmatení a nevědí, které přesně přípravky potřebují a jak a kdy je používat. Je pravdou, že dnešní trh už Vám nenabízí pouze běžné chlorové přípravky, ale také přípravky na bázi kyslíky či bromové přípravky a hlavně ve velkém výběru různých možností a tak někdy bývá trochu problém se v tom v začátcích zorientovat.
vlasy pod vodou
My Vám nyní představujeme nejmodernější přípravek pro úpravu bazénové vody, který Vám ušetří spoustu starostí, ale hlavně času a také peněz. Multi tablety 5v1 Vám totiž nahradí hned několik nejdůležitějších přípravků, které byste si normálně museli koupit jednotlivě a zaobírat se tím, jak a kdy se používají a v jakém množství a tak dále a tak dále. S tímto jediným přípravkem vyřešíte prakticky celou péči o bazénovou vodu najednou.
Multifunkční tablety 5v1 dodají vodě nejen dostatek chloru, aby byla dokonale ošetřená a zbavená mikrobů a bakterií, ale také srovnávají PH vody, díky čemuž může chlor správně fungovat, fungují také jako změkčovač vody, pokud máte v bazénu tvrdou vodu a udržují vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě, čímž jim nedovolí se usadit na bazénovém vybavení, usnadňují vysrážení nerozpustných nečistot a pomáhaní tak k jejich snadnějšímu odstranění a samozřejmě projasňují vodu.
sluneční brýle na okraji bazénu
Jak tedy vidíte, přípravek 5v1 je naprosto dokonalým pomocníkem, který Vám nahradí nejen chlorové tablety, ale také přípravek pro vyrovnávání PH a změkčovač vody. Jeho použití je velmi jednoduché. Stačí jen tabletu vložit od plováku či dávkovače a vložit do bazénové vody. Pohyb vody už se postará, aby se účinné látky dostaly do celého obsahu bazénu. V naší nabídce najdete tento přípravek v několika variantách, podle velikosti bazénu. Tak jen přijďte a usnadněte si péči o váš bazén i Vy.