Únik ze záhadné místnosti si oblíbíte

Na nějakou chvíli se pokuste zapomenout na všechno, co vás v realitě tíží a nevíte, jak si poradit s povinnostmi a problémy. Je načase podlehnout hře, která vás přesvědčí o tom, že je důležité nepřestávat vyhledávat zábavu a nové zkušenosti, které vám v běžném životě pomůžou poprat se s tím, jak ho zvládat.
V současnosti je jedním z těch nejlepších řešení k tomu, jak si dopřát zábavu (i v dospělém věku) vyhledat únikovou hru, která se postará o program v den, kdy máte volno a nevíte, co podniknout. A pokud nevíte, jakou z dostupných možností vyzkoušet, neváhejte si zahrát únikovou hru Pardubice Enigma escape, ve které prožijete vzrušení a báječný den společně s dalšími lidmi, kteří tam vkročí s vámi.chybějící puzzle.jpg

Vítejte v Enigma escape

V Pardubicích vás v místnosti Enigma čeká zážitek, na který nezapomenete. Hra, která je dokonale a do detailů promyšlená nadchne nejen vás, ale i váš tým, se kterým se rozhodnete vyřešit záhadu, která na vás čeká. Zvolit si můžete hned 2 hry, jakými jsou Samara nebo Dvojitý agent. Záleží na vás, na kterou si troufnete a s vašimi spoluhráči se pokusíte odhalit pomocí schovaných kódů a nápověd to, jaká je správná odpověď.
Na tuto hru máte však omezené časové možnosti. Limit, který bude už na začátku vaší hry rozhodující, budete mít stanovený na 75 minut vašeho času, kdy v místnosti budete hádat, přemýšlet a logicky uzavírat hádanku, která je v každém ohledu řešitelná.
Váš tým se musí skládat nejméně ze dvou a nejvíce z pěti hráčů, kterých si můžete vybrat ze skupiny vašich přátel nebo rodinných příslušníků. Rovněž platí, že se hry můžou účastnit osoby starší 15 let.základová deska.jpg

Dárek k narozeninám

Nepřemýšlejte dlouhé hodiny nad tím, co by vašeho nejbližšího člověka potěšilo v době jeho narozenin. Buďte originální a nabídněte mu zážitkový poukaz na únikovou hru, ve které se bude možná trochu i bát, ale především si prověří jeho znalosti a postřeh, který je důležitý při vyluštění záhady.
Věřte, že tímto dárkem potěšíte kohokoliv, kdo takovou zkušenost, jakou je hra na detektiva ještě nezažil a možná by se k tomu bez vaší pomoci a vynikajícího typu na dárek – ani nikdy nedostal.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup