U Dědka

Rádi byste našli možnost, jak byste se zviditelnili? Podnikáte v lukrativní oblasti a čekali byste, že se klienti jen pohrnou, však konkurence vás drtí především tím, že je vidět? Pak publikujte u nás a předežeňte se v pozici v internetovém vyhledávači, buďte lepší.

Vhodné pro myslivce i ostatní

Řadíte se k myslivcům? Máte velmi rádi přírodu a hodně času trávíte péčí o zvěř a jejím pozorováním? Tak to jistě moc dobře víte, že pozorování zvěře není zrovna jednoduchá záležitost. Vzhledem k tomu, že se všechna zvířata člověka bojí, musíte se hodně snažit, pokud je chcete pozorovat v klidu. Většinou musíte čekat na jednom místě velmi dlouhou dobu opravdu dobře schovaní a doufat, že něco přijde. Často takto strávíte několik hodin a bez výsledku. Naštěstí existuje zařízení, pomocí kterého budete moct zvěř pozorovat, bez jakékoliv ztráty času.

Zkuste využít fotopast

Fotopasti jsou u nás využívány čím dál častěji a každý rozhodně ví proč. Reagují totiž na každý pohyb a ihned ho zaznamenají. Můžete si vybrat mezi záznamem snímků nebo videa. Díky tomu uvidíte, co za zvíře navštívilo určité místo v tu či onu dobu. Budete svědky dovádění zajíců a klidného pasení se srnek. Proto už dál neváhejte a zkuste si takové zařízení pořídit. Obraťte se na nás a my už Vám s výběrem pomůžeme a poradíme Vám, co by bylo vhodné právě do podmínek, ve kterých ho chcete využít.
 

Vhodné pro myslivce i ostatní
Ohodnoťte příspěvek

Next Post

Previous Post

© 2018 U Dědka

Theme by Anders Norén