Vlastní bydlení za málo peněz

Dům nebo byt to je otázka, kterou si pokládá stále více lidí. Zadlužit se v podstatě na doživotí nějakou hypotékou na čtyřicet let a koupit si byt? Co z toho člověk nakonec bude mít? Ano, bude majitelem bytu, ale až na stáří. Nebo je lepší postavit si dům? Či celý život platit jenom vysoký nájem? Variant je opravdu mnoho teď si jenom vybrat tu správnou. Hezké by bylo postavit si domeček, napadla Vás i tato možnost? V tom případě zřejmě preferujete vlastní soukromí. Není to špatný nápad, ale musíme přemýšlet prakticky. Něco stojí pozemek a hodně peněz samotná stavba. Pokud to zadáte firmě, jistě se také uvážete na mnohé miliony, v případě, že byste si vypomáhali samotní a stavěli takzvaně svépomocí, tak zase ztratíte spoustu času a výsledek možná ani nebude takový, jako kdyby ho provedli odborníci.

žena na posteli
Existuje ještě nějaká varianta? Ano, existuje. Nechat si dům postavit a přivést. Mluvíme nyní o mobilním domu. Ten můžete nechat kdykoliv převézt, ale v tom v dnešní době není jeho jediné kouzlo. Je totiž velice levný, většinou se vejdete do jednoho nebo dvou milionů, což je velice příjemná cena za celý dům, navíc s ním nebudete mít žádné starosti. Všechno potřebné si předem vyberete a navrhnete a pak už jenom čekáte, až Vám dům postavíme a přivezeme až na místo určení.

cesta do Krkonoš

Podívat se můžete i na hotové domy, které se nachází v našem hlavním městě. Stačí navštívit náš mobilheim Praha.

V dnešní době se můžete podívat na již pár hotových projektů. Možná Vás překvapí, jak jsou moderní. Třeba jste ani netušili, že tak krásně může uvnitř vypadat „obyčejný“ mobilní dům.

Náklady na provoz podobného bydlení jsou přitom velice nízké. Dalším pozitivem je fakt, že celoroční domy jsou zateplovány speciální technologií PUR pěny, která má vysokou izolační vrstvu, takže ani v zimě nebudete mít vysoké náklady.

Hezké a útulné bydlení za velice nízké ceny. Navíc má člověk svůj vlastní dům a vlastní soukromí.