U Dědka

Rádi byste našli možnost, jak byste se zviditelnili? Podnikáte v lukrativní oblasti a čekali byste, že se klienti jen pohrnou, však konkurence vás drtí především tím, že je vidět? Pak publikujte u nás a předežeňte se v pozici v internetovém vyhledávači, buďte lepší.

Dejte novým technologiím zelenou

Taková nábytkářská firma je terno. Pracujete ve voňavém prostředí, které je plné dřeva. Máte možnost pustit si fantazii z uzdy při nových nápadech a můžete kombinovat vlastnosti dřeva s vlastnostmi ostatních materiálů, aby ve finále vzniklo velkolepé dílo, po kterém se v obchodě jen zapráší. Jak řešíte objemné zakázky, například do hotelů, motelů, nebo kongresových center? Máte kapacitu na výrobu? Používáte nové technologie? Znáte vláknové lasery? Víte, že Vám pomohou při objemných, ale i běžných zakázkách, které jsou ohraničeny časovým limitem dodání?

Rychlost, trvalost a absolutní přesnost je jejich výsadou

Co když získáte zakázku do hotelové kuchyně, která sice bude zaplněna nejnovějšími elektrospotřebiči a super moderním vybavením, ale majitel chce zachovat ráz hotelové kuchyně z přelomu 18. století? Máte na to? Skříňky obnáší ozdobné vyřezávání a složité ornamenty. Nebojte, určitě Vás nezklame vláknový laser. Ten dokáže rychle a přesně vyřezat a vytlačit všechny potřebnosti dokonale. A navíc i s trvalou a neměnnou hodnotou. Klidně zakázku přijměte.

Dejte novým technologiím zelenou
5 (100%)1
ovocn
</div>

<div class=

Next Post

Previous Post

© 2018 U Dědka

Theme by Anders Norén