U Dědka

Rádi byste našli možnost, jak byste se zviditelnili? Podnikáte v lukrativní oblasti a čekali byste, že se klienti jen pohrnou, však konkurence vás drtí především tím, že je vidět? Pak publikujte u nás a předežeňte se v pozici v internetovém vyhledávači, buďte lepší.

Finanční tíseň může potkat opravdu každého

Každý z nás se může dostat do nepříjemné životní situace v podobě finanční tísně. A to skutečně opravdu každý, nikdy se nevyplatí tvrdit, že právě vás se taková věc netýká a nikdy ani týkat nebude. Vše se totiž může obrátit velice snadno a jako mávnutím kouzelného proutku se náhle nečekaně ocitnete bez práce, což spustí návazné problémy. Nedoplatky se začnou hromadit a vy se tak dostanete do situace, ze které se vám nebude dařit se vymanit.

Dáváme šanci všem včetně vás

Potřebujete nutně peníze k pokrytí nezbytných výdajů, uhrazení nedoplatků či k rozjezdu podnikání? My se vás na důvod ptát nebudeme. Hypotéka bez dokládání příjmů je určená úplně pro každého, kdo je starší 18 let a zároveň může ručit nemovitostí (svou vlastní nebo třetí osoby, například příbuzného). To jsou jediné dvě naše podmínky. Po ničem dalším pátrat opravdu nebudeme. A co je pro vás důležité, rozhodně vám nic nezatajíme, takže nemusíte mít žádnou obavu, že naletíte. Jsme nebankovní společnost, které se rozhodně není třeba obávat.

Finanční tíseň může potkat opravdu každého
4 (80%)1

Next Post

Previous Post

© 2018 U Dědka

Theme by Anders Norén